You are here

Theraflu Zatoki 10 saszeteki 17.20 PLN

other products Novartis
17.20 PLN
Add to cart...
Description:

Theraflu Zatoki Preparat udrażniający nos i zatoki. Zmniejszający ból głowy i zatok. Zawiera paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa i zatok.
Stosowany w leczeniu objawowym dolegliwości związanych za chorobami zatok, łagodzi objawy przeziębienia i grypy -dreszcze,bóle mięśni i głowy, gorączka.

Ingredients:

1 saszetka zawiera substancje czynne: paracetamol 650 mg i chlorowodorek fenylefryny 10 mg

Side effects:

Reakcje nadwrażliwości na składniki preparatu, zaburzenia ze strony układu pokarmowego - zaparcia, biegunki, nudności, wymioty; uspokojenie lub senność, bóle, zawroty głowy; zmiany w obrazie krwi.

Use, remarks:1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4-6 godzin. Zawartość saszetki rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.

Pack:

10 saszetek

Contraindication:

Nadwrażliwość (alergia) ma składniki leku, wiek poniżej 12 lat, stosowanie leków zawierających inhibitory MAO, współistniejące schorzenia płuc (astma), wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej.

 
Price:
17.20 PLN
print