Para Farm Organizm bez pasożytów 85 ml

59.90 PLN
(cena zawiera podatek VAT)

Organizm bez pasozytów na odrobaczenie przeznaczony jest do stosowania u osób dorosłych jak i u dzieci, już od trzeciego roku życia. Mieszanka naturalnych ziół  wzmacnia układ pokarmowy i immunologiczny, oczyszcza organizm oraz ułatwia walkę z pasożytami, grzybami i bakteriami. Para Farm dodatkowo przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, zapobiegając nawrotom zakażeń drobnoustrojami.


Dzieci są grupą szczególnie narażoną na zakażenie pasożytami, co wynika z jeszcze nie w pełni ukształtowanych nawyków higienicznych (kontakt ze zwierzętami, zabawy w piaskownicy, smakowe poznawanie świata- co do ręki to do buzi).

Krople ParaFarm oczyszczają organizm z toksyn i z fragmentów pasożytów. Składniki preparatu Para Farm chronią organizm przed wtórnym zatruciem, a także likwidują bakterie i grzyby bytujące w przewodzie pokarmowym. Stosowanie kropli Para Farm wpływa również na wzmocnienie układu immunologicznego (co pozwoli uniknąć ponownego zakażenia). Ponadto krople ParaFarm działają rozkurczowo, zapobiegają niestrawności i przeciwdziałają wzdęciom.

 

Działanie:
- stwarza niekorzystne warunki dla rozwoju pasożytów
- zapobiega niestrawności
- działa bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo
- wzmacnia układ immunologiczny i pokarmowy
- oczyszcza organizm
- przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

glicerynowo-wodny wyciąg z ziół: - ziele piołunu - 24% - korzeń omanu - 24% - ziele tymianku - 16% - liść szałwii - 14% - owoc kopru włoskiego - 9% - ziele macierzanki piaskowej - 9 % - korzeń prawoślazu - 2% substancje pomocnicze: sorbini
Dorośli: dwa razy dziennie po 40 kropli (dwa razy dziennie po 2 ml) na 30 minut przed posiłkiem przez okres 7 dni. Dzieci powyżej 3-ego roku życia: dwa razy dziennie po 15 kropli (dwa razy po 0,75 ml) 30 minut przed posiłkiem przez okres 7 dni. Preparat może być stosowany przez dzieci od trzeciego roku życia. Nie należy stosować preparatu częściej niż raz na trzy miesiące. Maksymalna dawka dzienna wynosi 80 kropli (4 ml). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety
85 ml
preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników.
Print

Similar products